сікорський

Поки в Росії при владі залишається Володимир Путін, Крим до України не повернеться.

Звідси сказав екс-глава МЗС Польщі маршалок Сейму Радослав Сікорський інтерв'ю газеті Wyborcza, передає Європейська правда.

«Поки президент Путін залишається при владі, Крим він не віддасть. Але це не означає, що він не буде платити ціну за незаконну анексію », – сказав Сікорський.

За словами спікера Сейму, такою ціною будуть санкції. На його думку, майбутнє Криму повинно вирішуватися за участю України та Росії.

«Наприклад, можна уявити ситуацію, що Київ і Москва домовляться про проведення справедливого референдуму, це можна було б прийняти. Але на це необхідна згода України », – зазначив він.

Разом з тим Сікорський зазначив, що перетворення Криму на своєрідну «гарячу точку» можна було передбачити ще п'ять років тому.

«Те, що Крим стане гарячою точкою, я передбачав ще п'ять років тому. Тоді я вирішив створити в Севастополі польське консульство – єдину дипломатичну місію ЄС на півострові. Я відвідав це місто, подивився на українські та російські військові кораблі поруч, суміжні штаб-квартири – це все мені нагадало ситуацію з Гданськом », – розповів він.

За словами Сікорського, Україна вже не повернеться в орбіту інтересів Росії, оскільки народ сам вибрав європейське майбутнє, незважаючи на те, що російська модель має «свої переваги».

«Президент Путін зараз завершує формування української нації, будує її легенду про національну оборону. При всіх тактичних успіхах, це стратегічна поразка Путіна », – вважає Радослав Сікорський.

Джерело: Корупція.інфо