Президент Росії Володимир Путін нагадує бульдога в бою: або повинен тебе вкусити і зімкнути зуби, або отримати сильно по зубах.

Таку думку висловив екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, передає Корупція.інфо

На думку екс-президента Грузії, теперішня ситуація в Україні дуже нагадує Абхазію.

«У нас була аналогічна ситуація в дев'яностих роках в Абхазії. Взагалі цей конфлікт на сході України дуже сильно нагадує Абхазію. До речі, там теж брали участь кадирівці. Так само там були нерегулярні формування, їм допомагали регулярні формування Російської Федерації», – сказав Саакашвілі.

Кожен раз, каже Саакашвілі, коли укладали перемир'я, вони (російські військові, – Ред.) використовували його для захоплення нових територій.

«Путін як бульдог в бою. Бульдог або повинен тебе вкусити і зімкнути зуби, або отримати сильно по зубах. Інакше він під час бою не буде зупинятися і передумувати», – зауважив колишній грузинський лідер.

На думку екс-президента, переговори про перемир’я наразі марні. 

«Тому зараз вести з ним якісь переговори про перемир'я має мало значення. Для Путіна дуже важливо пощипати добре українські сили, розвалити фронт, змусити українські війська втекти звідти, щоб потім невоєнізовані формування прийшли в Київ, щоб там були заворушення, щоб економіка зруйнувалася. Це те, що вони використовують в Абхазії і інших місцях колишнього Радянського Союзу», – сказав він.

Також Саакашвілі додав, що схиляється перед українським героїзмом опорі російському агресору.

Нагадаємо, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що має намір повернуться на свою батьківщину незважаючи на те, що місцева прокуратура завела на нього кримінальну справу.

 

 

за матеріалами: Преса України