Популярне: "Покращення у стилі Гройсмана": Куди і чому прем'єр вислав своїх дітей

З іменем цього політика пов’язано чимало скандалів та пліток, проти нього подано не один судовий позов, однак виходити сухим із води – його феноменальне вміння. Бойко був у тісних зв’язках з президентом-утікачем Януковичем, що мало не коштувало йому політичної  кар’єри, та навіть попри це – у 2014 році його обирають до Парламенту. 

Однак сьогодні не про політичні баталії, сьогодні – про особисте.

Як ми уже згадували вище, Юрій Бойко плідно потрудився для покращення демографічної ситуації в Україні – він батько одразу 6 дітей: трьох доньок та трьох синів відповідно. Хто ж та пані, котра подарувала йому стількох нащадків?

Ім’я її – Віра, і разом з Юрієм вони ще з інституту.

В юності Віра була спортсменкою, до речі, навіть має звання майстра спорту з гімнастики, хоч зараз ніхто вже й не повірить. Саме гарна фігура дівчини привернула увагу Бойка  при їхній першій зустрічі. 

Як зізнаються обоє, спочатку вони були лише друзями і зовсім не мали планів один на одного у плані романтичних стосунків. Та дворічна дружба переросла в палке кохання і зовсім скоро вони одружилися. За словами Віри, вона здогадувалась про майбутнє весілля ще задовго до пропозиції коханого. Не повірите, але такий поворот долі підказали їй ворожіння на Василя. 

Жили молодята сутужно: в гуртожитку, без особливих вигод та комфорту. А потім все змінилося – Юрія відіслали працювати в українське Рубіжне і молода дружина, майже як декабристка, поїхала разом із чоловіком. Там у їх житті почався новий етап: Бойко працював, рухався кар’єрною драбиною вгору, а дружина у цей час займалася побутом і підтримувала його.

Така схема збереглась у них і до сьогодні: Віра не уявляє, що хтось інший, а тим паче її чоловік, займатиметься їхніми домашніми справами. Виховує дітей теж переважно дружина політика, а батько ж старається показувати гідний приклад своїм нащадкам. Усі шестеро дітей подружжя досить успішні, старші доньки, зокрема, працюють у сфері ЗМІ. Родина Бойків дружня і щаслива.

До речі, за даними декларацій Юрія, видається, що працює у їхній сім'ї дружина, а не він. Годувальниця Бойків має на рахунках досить кругленькі суми – понад 2 мільйони у гривнях і майже 7 мільйонів у рублях. Доходи чоловіка – мізер, а не гроші. 

Депутатська хитрість чи геніальна дружина? Вирішувати Вам.