пяні бойовики

Так зване «донське козацтво» навіть сьогодні в день підписання мирних угод в Мінську влаштувало тупе і п'яне свавілля в центрі Донецька.

Про таку новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на терористичні групи в соціальних мережах.

Читайте також: Мінськими домовленостями передбачено звільнення від покарання учасників війни на Донбасі

Ось і сьогодні, в 10.20 за київським часом, якесь напівголі п'яне козацьке «диво» в папасі в Донецьку на території заводу «Донбаскабель» влаштувало собі рольову гру, в ході якої він стріляв з кулемета у всі чотири сторони, включаючи житлові будинки, що  стоять поблизу.

Місцевим жителям це вже порядком набридло і вони звертаються за допомогою до місцевої «влади».

«Накипіло! Регулярні п'яні витівки в громадських місцях, відверте хамство і пограбування із застосуванням зброї – схоже, основна мета перебування "героїв" в даному районі.

Жителі району звертаються до керівництва ДНР з проханням навести порядок і припинити знущання!», – написали жителі скаргу керівництву «донецької народної республіки».

Читайте також:Ватажки “ДНР” та “ЛНР” підписали запропонований “нормандської четвіркою”

Нагадаємо, що один з російських окупантів, який влітку 2014 року «засвітився» за ганебним знущанням над українськими полоненими військовослужбовцями, сьогодні помер і похований в полі «як собака».

Ім'я російського негідника поки не повідомляється, та й це, власне, не так вже і важливо.

Він потрапив в полон до українських силовиків і був впізнаний з того відео, що зняли і розмістили в інтернеті самі бандити.

«В пекло вирушила чергова гнила душа російського окупанта. На превеликий жаль, його дружина та рідні не побачать розірване від снарядів тіло свого улюбленого, рідного. Він похований як собака в полі», – повідомляє один з українських військовослужбовців в соцмережі.

Читайте також: Путін пообіцяв, що його війська припинять вбивати українців з 15-го лютого (ВІДЕО) 

«Але є й радісна новина. Кажуть, що до весни приберуть Путіна. В такому випадку, Ви зможете забрати кістки свого рідненького. Хочемо відзначити цікавий факт. Ще влітку Ваш син, який приїхав вбивати за гроші, показав російському ТБ свою силу і доблесть. Він бив і знущався над зв'язаними військовополоненими. Кажуть, він полюбляв знущатися і до смерті забивати «укропів». Ваш син помирав довго. Його всі запам'ятали і не дали швидко померти. Він помер природно. Стікаючи кров'ю в полі і в холоді. В агонії смерті провів близько 2-3 годин, а потім його нікчемна душа відправилася в пекло… Ось так вмирають окупанти і ті, хто приїжджають вбивати і нести горе людям на чужій землі», – повідомляє шокуючі подробиці український силовик.

 

Джерело: Корупція.інфо