На екс-заступника прокурора Київщини Олександра Корнійця і його сім'ю записано 7 земельних ділянок, 3 квартири і 2 будинки

Про це вказано у декларації за 2015 рік дружини Корнійця – Світлани, яка працює у прокуратурі Київської області, передає Корупція Інфо

Зазначено, що Світлана Корнієць обіймає посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю.

У сім'ї Корнійців є 7 земельних ділянок в Києво-Святошинському і Бородянському районах Київської області, 3 квартири в Києві і 2 житлових будинки.

Крім того, екс-заступник прокурора володіє автомобілем Lexus RX350, 2010 року випуску.

12 травня стало відомо, що один із "діамантових" прокурорів Олександр Корнієць отримав дві службові квартири, а на виділеній йому земельній ділянці біля Жулян у Києві будує, ймовірно, готель.

Корнійця та екс-першого заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна затримали 5 липня 2015 року за отримання хабара в розмірі 3150 тисяч гривень.

Пізніше Корнійця та Шапакіна відпустили з-під варти під заставу.
22 липня Апеляційний суд Києва скасував арешт майна екс-заступника прокурора Київської області, фігуранта так званої справи "діамантових" прокурорів Олександра Корнійця.

У вересні 2016 року суд наклав арешт на майно сестри екс-зампрокурора Київської області Олександра Корнійця Лариси Прокопенко.