В Одеській області суд хоче виправдати двох некрофілів, котрі вбили 22-річну дівчину та 5 діб гвалтували її труп.

Про це повідомляє прокуратура Одеської області.

Органами прокуратури двоє чоловіків обвинувачувалися в суді в умисному вбивстві у змові дівчини та неодноразовій нарузі над її тілом (п. 12 ч. 2 ст. 115 та ч. 3 ст. 297 КК України).

“Поряд із цим, нещодавно вироком Овідіопольського районного суду одного з них визнано винним у вбивстві та глумлінні над покійною, іншого взагалі виправдано у співучасті в позбавленні життя жінки та засуджено лише за ч. 3 ст. 297 (наруга над тілом)”, — вказано у повідомленні.

У пресслужбі також додали: “Прокуратура категорично не згодна з такою позицію суду, готує апеляцію та буде вимагати засудження обох учасників злочину за вчинення умисного вбивства за попередньою змовою з подальшим глумлінням над тілом”.

У суді друг обвинуваченого у вбивстві чоловіка розповів, що загибла – кохана його приятеля. Під час їх посиденьок на пляжі вона розповіла йому, що недавно у неї померла мати і їй потрібні гроші. Підозрюваний погодився заплатити їй за секс з ним. Коханий дівчини напився і заснув, але під час їх заняття коханням прокинувся і через те, що жінка його зрадила, вирішив її вбити.