Новообраний депутат від “Слуги народу”, засновник клініки “Борис” і позаштатний радник президента Михайло Радуцький під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради вів переписку про кандидатів на пост глави Міністерства охорони здоров’я.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

“Моя людина Зоряна Черненко” – написав Радуцький.

“А то всі п # здят, що Супрун”, – отримав він у відповідь.

“Х # й їм в ж*пу !!!” – відреагував Радуцький.

Відзначимо, що на місце глави Міністерства охорони здоров’я України замість американки Уляни Супрун можуть призначити Зоряну Черненко. Про це стало відомо кореспонденту “Страни” з джерел в партії “Слуга народу”.

Зоряна Черненко є головою правління Української медико-правової асоціації та провідним експертом в “реанімаційному пакеті реформ” з питань медичної реформи.

Також вона займає пост директора громадської організації “Форум здоров’я” і є членом Всесвітньої Асоціації медичного права.

Також Зоряна Черненко є колишньою дружиною нардепа (вони в розлученні вже два роки – ред.) Депутата VIIІ скликання Верховної Ради від БПП і екс-глави правління Комітету виборців України Олександра Черненка, який хотів заборонити показ серіалу “Слуга народу” перед виборами. А Зеленського він називав “петрушкою Коломойського”.