Сьогодні о 9:15 депутат Верховної Ради України Олег Ляшко полетів на відпочинок з дружиною Росітою Сайранен і донькою Владиславою. Глава "радикальної партії" супроводжує друг Сергій Скуратівський, передает Корупція.Інфо.

Популярне: Кожен з нас працює з цим приладом !!! На Львівщині стався трагічний випадок з юнаком, прочитайте, щоб не повторити його помилку

На відміну від попередніх турів, в цей раз Ляшко публічно оголосів, куди і з ким іде. Але все ж приховав деякі нюанси поїздки, в яких стало відомо ЗМІ.
Перш за все варто відзначити, що Ляшко з сім'єю полетів бізнес-класом. У цьому форматі квиток на літак в обидва кінці коштує 27 351 грн. Відповідно на двох такий переліт обійдеться в 54 700. Дана сума дорівнює 17 мінімальним заробітним платам рядового українця. А за день до поїздки депутат сходив в відомий столичний салон на Бессарабській площі, де постригся в 500 грн.
Найбільше знайомих "радикала" здивувало те, що зазвичай Ляшко їздить відпочивати не З родиною, а в компанії свого однопартійця Скуратівський. У минулому році вони були разом на курорті в Дубаї.