Переписка в.о. директора Миколаївського аеропорту Владислава Волошина зі знайомим на ім'я Максим з'явилася в мережі. Відповідні скріншоти опублікувало миколаївське видання "НикВести", передає Корупція.Інфо

Варто відзначити, що листування здійснювалася майже за місяць до самогубства.

"Я його не боюся. Дітей якось без батька не хочеться залишати", – написав Волошин 21 лютого.

Він додав, що "суїцидальні думки вже тиждень не покидають" і додав, що хотів би написати заяву про звільнення.

"Я б уже звалив. Так за спиною 100 чоловік, які залишаться без роботи", – зазначив він.

Крім цього Волошин додав, що міг би піти з цієї посади, якщо було б місце. Він писав, що порушив закон і винен в цьому сам.

"Попри те, що на Миколаївщині є ціла купа критичних, базових та дійсно нагальних проблем – голова ОДА продовжує носитись тільки з однією ідеєю – відновлення аеропорту. Але і цей піар-проект став найбільшим скандалом управління Олексієм Савченко в регіоні", – зазначають автори петиції.

Крім того, Савченку закидають поведінку та висловлювання, що не гідні державного чиновника, поганий стан доріг та інфраструктури – лікарень, шкіл тощо.

"Останньою краплею став жарт голови ОДА на обласній колегії з освіти, де були присутні голови РДА, ОТГ, народні депутати. Олексій Савченко тоді "пожартував", що добрим показником ремонту шкіл буде наявність душових, де діти робитимуть селфі "коли мило впаде". Цей вислів шокував не тільки громадськість, але і його підлеглих. Це не перша і, судячи з уседозволеності, не остання неетична поведінка голови ОДА. Cтає дійсно соромно за те, що очільник області з такими інформаційними приводами постійно потрапляє на центральне телебачення", – йдеться у зверненні.

Популярне: "У нас багато змін": Нові правила здачі на права. Як тепер українці проходитимуть тести

Волошин поділився в листуванні копіями доручень голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченко, а також копією висновків перевірки ремонтних робіт в аеропорту.

В Мережі саме Савченка вважають винним у самогубстві героя.