З 1 по 15 лютого Земля знаходиться в так званому коридорі затемнень, через що кількість проблемних ситуацій виходить за звичні рамки.

Про це розповіла астролог Наталія Барська, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Порошенко робить все, щоб не створювати Антикорупційного суду”: Скандальна заява нардепа вразила українців

Загострення в гарячих точках, нові конфлікти, фінансові потрясіння, революційні настрої, а також природні, екологічні або техногенні інциденти – в "коридорі затемнень" кількість таких подій зазвичай виходить за середньостатистичні рамки.

Більш того, що відбувається в коридорі затемнень, як правило, має довгострокові наслідки.

"Прикладом подібного впливу є землетрус на Тайвані. Воно відбулося 7 лютого і принесло масові жертви і руйнування", – підмітила астролог.

За словами Наталії, затемнення дійсно провокують проблеми. Якщо звести до короткого формулювання, "вони рвуть там, де тонко".

"Змушують вирішувати проблеми, що накопичувалися за рахунок небажання ними займатися. Силою віднімають у нас щось непотрібне, від чого ми були не в силах відмовитися добровільно. І такі процеси, звичайно, здаються болючими", – говорить астролог.

Дана серія затемнень в першу чергу впливає на осі Лев-Водолій і Телець-Скорпіон.

Так, Левам і Водоліям зараз слід проявляти максимальну обережність, причому, буквально у всьому. В першу чергу слід стежити за дотриманням режимів харчування і сну, рекомендується вчасно приймати звичні ліки і не тягнути з походом в поліклініку при появі ознак нових нездужань. Не менш важливі для цієї пари знаків відносини з оточуючими, які можуть бути порушені через небажання йти на поступки, компроміси, прояви лояльності.

Тельцям і Скорпіонам слід більше прощати і менше згадувати про колишні образи. Важливо зберігати душевну рівновагу і остерігатися дій, здатних стати причиною підвищеного травматизму. Окремо можна відзначити схильність цієї групи знаків саме до таких змін, які саме їм і саме зараз слід уникати.

Овнам і Терезам, Близнюкам і Стрільцям, Ракам і Козерогам, Дівам і Рибам можна не турбуватися. Однак зайвої ініціативи зараз слід уникати.