Справа проти київського "мажора" Олександра Морозова, який будучи за кермом автомобіля KIA Cerato збив дівчинку на зебрі, закрили. Про це повідомив журналіст Дмитро Гнап в Facebook.

«Подивіться на фото. Це Саша Морозов. Два роки тому Саша збив дівчинку на пішохідному переході в Києві і зник з місця події. Тільки завдяки реєстратору на одному з припаркованих авто, Сашу знайшли за номером машини і відкрили виробництво », – заявив журналіст.

За його словами, на даним момент у Морозова справи йдуть відмінно.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

«Завдяки продажній прокуратурі Шевченківського району Києва, одне провадження по Саші вже закрили. За другим виробництвом ніякого руху більше року. З бюджетного «KIA» Саша вже пересів на люксовий «Мерседес». Він відпочиває з друзями. І регулярно тусить в Москві. Звідки пише постік про «російських героїв», – додав Гнап.


Варто нагадати, що 29 вересня, на вулиці Коцюбинського в Києві відеореєстратор записав, як чорна машина з номерами # АА4941 збила дитину і навіть не загальмувала. Очевидці підбігли до дівчинки, щоб надати їй допомогу, її відвезли в Охматдит з важкими травмами.