В одному з сіл Хмельницького району 34-річна матір умисно нанесла тяжкі тілесні ушкодження своїй доньці, через що дитина потрапила в реанімацію. Про це повідомила пресслужба Нацполіції.

Зазначається, що 7 жовтня о 19.30 правоохоронці отримали повідомлення від чергового лікаря обласної дитячої лікарні про те, що з одного із сіл району до них без свідомості доставили 4-річну дівчинку з численними ушкодженнями. Спеціалісти оглянули дитину й дійшли висновку, що такі травми вона могла отримати тільки від умисного нанесення тілесних ушкоджень.

Правоохоронці з’ясували, що раніше дитину та її старшу сестру вилучили з сім’ї, тому вони проживали в дитячому будинку сімейного типу. Проте нещодавно їхня матір знову вийшла заміж і через суд повернула дівчаток.

За словами жінки, після повернення з дитячого будинку в її молодшої доньки почалися епілептичні напади, а тілесні ушкодження вона отримала після чергового загострення. Водночас вихователі дитячого будинку стверджують, що нічого подібного в дівчинки не було.

Наразі відомо, що дитина досі не прийшла до тями, а лікарі борються за її життя.

Матері дівчинки оголосили підозру за статтею “Умисне тяжке тілесне ушкодження”. Якщо вину жінки буде доведено, їй загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. У поліції додали, що раніше вона вже притягувалася до кримінальної відповідальності за майнові злочини.

Нагадаємо, нещодавно у Львівській області жінка застрелила двох малолітніх доньок, після чого вчинила самогубство. Тіла загиблих із вогнепальними пораненнями виявили на території відпочинкового комплексу.