Гідроцефалія значно вплинула на мозок дитини

Артемку нещодавно виповнилося чотири рочки, але через діагноз вроджена гідроцефалія (у голівці постійно набирається рідина, тисне на мозок і заважає нормально розвиватися), він не може самостійно пізнавати цей світ пише ТСН, передає Корупція.Інфо

«Хлопчик народився на восьмому місяці вагітності. Далі два тижні він знаходився в реанімації. У малого медики підтвердили діагноз – гідроцефалія. В інституті Ромоданова Артемку зробили операцію – шунтування. Але після досліджень було виявлено, що мозок атрофований із-за великого скупчення ліквору (спинномозкової рідини). Хлопчика лікували різними препаратами, але не допомагало», – розповідають рідні шлопчика.

Лікарі порадили батькам звернутися в реабілітаційний центр. І після курсу лікування Артемкові стало краще: почав підійматися, самостійно перевертатися, навіть ходити з мамою, тримаючись за одну ручку.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

«Лікар-нейрохірург порекомендував препарат, який сприяє наростанню нових клітин мозку. Після першого курсу цього препарату хлопчик почав пальчиком показувати на предмети. Після другого – Артем став уважнішим, почав говорити нові слова, називати імена дідуся, бабусі, тата; а ще малий полюбляє роздивлятися книги з яскравими кольоровими малюнками. Препарат недешевий і ціна на нього постійно підіймається, батькам не вистачає коштів на третій курс. Також потрібні кошти на реабілітацію», – кажуть рідні дитини і просять про фінансову допомогу.  

Реквізити для допомоги:

Номер банківської картки: 4149 6293 9426 3404 

Ценацевич Анастасія Сергіївна.

https://www.facebook.com/groups/2113367698940721/