Дитину чекають на лікування. Якубенко Ангеліна у 7 місяців перенесла енцефаліт – запалення головного мозку, який викликав вірус герпесу.

"Все почалося з підняття температури і відмовою від їжі, в цей день виліз перший зубик. Через два дні в лікарні тільки збивали температуру і ніякої противірусної терапії не проводилось. Через добу нас забрали в реанімацію без свідомості і з судомами. Тут нам поставили діагноз: герпетичний енцефаліт. Ми тричі потрапляли в реанімацію, загалом місяць провели в реанімації, далі для продовження лікування нас перевезли в "Охматдит", де ми перебували місяць", – розповідає мама дівчинки.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Зараз Ангелінка знаходиться вдома, дитина втратила всі набуті навики і батькам доводиться боротися за здоров'я своєї крихітки.

"Ангеліна не сидить, не повзає і не ходить. Ми стоїмо на обліку в реабілітаційному центрі, нас чекають на реабілітації у Києві. Але рахунок нам виставили майже на 20 тисяч гривень. Допоможіть, будь ласка", – просить мама Ангелінки.

Реквізити для допомоги:

Якубенко Ольга Олегівна карта ПриватБанка 5168 7422 0450 9206

Якубенко Сергій Васильович карта ПриватБанка 5168 7556 2538 3878 Більше читайте тут: https://tsn.ua/dopomoga/krihitna-angelinka-boretsya-za-svoye-zdorov-ya-933068.html