В окупованому селі Кирилівка Донецької області українські військові денацифікували близько 100 російських військових. 28 січня українська розвідка отримала повідомлення про формування у селі Кирилівка другого ешелону для наступу на Вугледар, що знаходиться лише за 5 км.

Про це повідомляє військовий журналіст Андрій Цаплієнко із посиланням на власні джерела. Командування окупантів зосередило у населеному пункті понад 1,5 тисячі загарбників.

«Школу забили, як бочку оселедцем, решта розповзлася по хатах. Останнім пощастило, а тим, що у бочці, – ні, бо вона несподівано вибухнула», – повідомили причетні до знищення супротивника військові.

Загалом вдалося ліквідувати понад сотню окупантів РФ та техніку. Дані про знищених загарбників постійно оновлюються у бік збільшення.

Додамо, міністерство внутрішніх справ України почало формувати штурмові бригади. Їхнім завданням буде звільнення територій від російських окупантів.

Про це в ефірі національного телемарафону заявив Ігор Клименко, призначений виконувачем обов’язків керівника Міністерства внутрішніх справ України.

Клименко зазначив, що штурмові бригади будуть націлені на те, щоб звільнити захоплені російськими окупантами території та вийти на міжнародно визнані кордони.

Нові підрозділи складатимуться з поліцейських, прикордонників, нацгвардійців. За словами Клименка, частина з них уже воювала або після 2014 року, або з початку повномасштабного вторгнення у 2022 році.

«Підрозділи складатимуться виключно з добровольців, якими рухає патріотизм і таких людей дуже багато у нашій державі», – наголосив в.о. міністра.