Дружина Саакашвілі обурила всю Україну своєю заявою (фото, відео)
Дружина Саакашвілі обурила всю Україну своєю заявою (фото, відео)
Дружина Саакашвілі обурила всю Україну своєю заявою (фото, відео)

Дружина Саакашвілі заявила, що розуміє Путіна

Сандра Рулофс вважає, що для Путіна розпад СРСР, в якому він народився, є найбільшою геополітичною катастрофою минулого століття

Дружина губернатора Одеської області Михеїла Саакашвілі, Сандра Рулофс, яка є кандидатом в грузинський парламент, пояснила своє бачення поведінки Володимира Путіна. В інтерв'ю RFI вона висловилася про імперські бажання російського лідера, повідомляє Корупція Інфо.

"Я добре розумію Путіна. Він народився в імперії, частиною якої була в тому числі і Грузія. І раптом, з незрозумілих йому причин, всі ці радянські республіки здобули незалежність. І він хоче виправити це, тому що для нього розпад СРСР – це найбільша геополітична катастрофа минулого століття", – говорить Рулофс.

Також екс-перша леді Грузії додала: "Я його розумію, але він не поважає права людей, які живуть на цій території. І це дуже архаїчне мислення. Якщо ми хочемо розвиватися, йти вперед, потрібно брати до уваги бажання цих людей. Якщо вони хочуть в ЄС або НАТО, то це їх право. Путін сприймає нашу боротьбу за незалежність не як законне право, а як помилку, яку треба виправити. Тому, розуміючи це, можна сказати, що всі його дії логічні. Але я думаю, що Путін — це феномен минулого. Він не людина нашого часу", – сказала Сандра.