У селі Залужжя Збаразького району Тернопільської області трагічно загинув 49-річний Андрій Гац. Наступного дня раптово помер його батько.

Андрій Гац потрапив під колеса тепловоза на залізничній колії біля села Курники. Він працював монтером колії, а на тому відрізку проводилися ремонтні роботи. Медики, які прибули на місце події, вже нічим допомогти Андрію не змогли й констатували смерть. У машиніста тепловоза, який збив працівника шляху, взяли кров для перевірки на алкоголь і на даний момент, слідство ще триває.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

Дружина Андрія Гаца, Ольга, розповідає, що просила чоловіка залишити небезпечну і важку роботу, бо раніше його мало не збив поїзд. Але чоловік був дуже відповідальним і говорив, що крім нього на лінії лише два працівники і він не може залишити їх напризволяще.

Вона зазначила, що в той фатальний день чоловік не подзвонив ні їй, ні дочкам і припустила, що у нього могло схопити серце, тому він впав на рейки. Про подробиці аварії їй не хочуть повідомляти, тільки відповідають, що йде слідство.

“Про обставини аварії на шляхах мені поки нічого не повідомляється. Дзвоню до керівництва залізниці, але там повторюють одне: “Йде слідство”. Колеги чоловіки, які були з ним у момент трагедії, нічого не розповідають. Важко з цим жити, піду на те злощасне місце, буду дізнаватися подробиці. Вважаю, що нещастя можна було уникнути, адже там хороша видимість; немає повороту. Не розумію, чому машиніст не пригальмував, хіба що мчав на швидкості. Бригадир чоловіка знає графік руху поїздів тим напрямком, і кажуть, що їхав неплановий локомотив. Монтерів повинні були попередити про його рух”, – зазначила жінка.

А на наступний день після загибелі Андрія, раптово помер його батько.

“На наступний день після трагедії помер батько Андрія. Чоловік ніби забрав його з собою. Батько вже був у роках, без пам'яті, але, мабуть, відчув страшне. Два похорони у сім’ї”, – розповіла Ольга.

У Андрія Гаца залишилися дві дочки – 16-річна Іванна і 18-річна Марія.