У Кременчуці на Полтавщині знайшли мертвим 47-річного місцевого бізнесмена, депутата Кременчуцької міської ради від партії “УКРОП” Андрія Гаврилова.

Його застрелили у власному автомобілі. Трагедія трапилася вранці 20 листопада біля школи-інтернату №21, повідомляють “Факти”.

Про те, що в салоні авто, яке стоїть біля навчального закладу, “в неприродній позі перебуває чоловік”, до поліції повідомила жінка, яка просто проходила повз.

Правоохоронці подію поки не коментують, посилаючись на те, що авто з трупом ще не досліджували. Очевидці ж зазначають, що через вікно можна розгледіти вогнепальну зброю, яка лежить на загиблому.

Застрелився депутат сам чи його вбили – поки невідомо. Водночас встановлено, що він прибув у цей район міста, щоб забрати свого співробітника.

За даними “Кременчуцької газети”, розглядається версія суїциду. Зазначається, що дозвіл на зброю – рушницю, у Гаврилова дійсний до наступного року.

Відомо, що Андрій Гаврилов виконував депутатські обов’язки з 2015 року. Крім цього, він був власником чотирьох фірм, серед яких – цех із перероблення м’ясної продукції.