Бійцеві постійно погрожували 

Боєць батальйону "Азов" Євген Чуднецов з Макіївки згадав, як над ним знущалися бойовики під час його перебування в полоні "ДНР". Про те, що було найстрашнішим, військовий розповів в інтерв'ю "Гордону", передає Корупція.Інфо.


28-річний Євген Чуднецов запевняє, що найстрашніше – не фізичний тиск, а моральний. 

"Найстрашніше – не фізичний, а моральний тиск, коли родичам погрожують. Сепары мені говорили: "Зараз, падла, поїдемо і твою сестру згвалтуємо". За себе, звичайно, теж переживав. Я ж з добробата, з "Азова", та ще місцевий з Макіївки. Це для них взагалі червона ганчірка", – сказав він. 

Популярне: "Впав і не подає ознак життя": Чоловік помер від невідомого укола в туалеті піцерії

"Через що я перший раз там, в Дебальцеве, отримав? Приходить з комендатури здоровань, мізки промиває: ось, мовляв, у нас на Донбасі тільки місцеві воюють – шахтарі та заводчани. Ну я ляпнув: "А ось цей бурят – місцевий шахтар чи заводчанин?" і відразу отримав. Він мені кричить: "Що за беззаконня, хто вас сюди кликав?" Я відповів: "Ти мені, місцевому з Макіївки, розповідати про беззаконня будеш?" Привів йому пару випадків. Наприклад, коли п'яні "ополченці" не хотіли платити таксистові, витягли його, дали по морді, а під машину гранату закинули", – додав Євген Чуднецов.