У вівторок, 2 грудня, близько 15:00 на номер «102» надійшло повідомлення від мами дівчинки – учениці однієї з львівських шкіл-інтернатів. Жінка розповіла, що їй повідомив директор школи, що її донька, без попередження, пішла зі школи і не повернулась.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження, йдеться в повідомленні ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Встановлено, що зникла не одна, а дві дівчинки. Обидві 2002 року народження, учениці п’ятого та сьомого класів школи-інтернату. У звичайні дні учні перебувають у навчальному закладі цілодобово, а на вихідні батьки забирають їх додому.

За словами адміністрації школи, о 8:30 дівчатка поснідали, проте на перший урок, що починається о 9:00, не з’явились. Працівник гардеробу повідомила, що після сніданку до неї підійшли дві учениці і попросили видати їм верхній одяг та взуття. Гардеробниця відмовила дівчаткам, проте адміністрацію про це не повідомила.

Близько 19:00 години в селі Зимна Вода, де проживає одна з учениць, працівник сектору кримінальної міліції у справах дітей Пустомитівського райвідділу міліції лейтенант міліції Андрій Лука разом з вчителем школи-інтернату розшукали втікачок.

«Одна дівчинка розповіла, що зі школи вона втекла тому, що їй дуже захотілось побачити маму. Вона вирішила поїхати додому – у село Зимна Вода. А іншу дівчинку – свою подругу, вона просто взяла з собою за компанію», – розповів начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Львівського міського управління міліції капітан міліції Павло Лихач.

Оскільки верхнього одягу та взуття їм не видали, дівчатка вирішили йти у тому, в чому були – у домашньому одязі та в тапочках. У такому вигляді вони сіли в маршрутку, доїхали до площі Привокзальної, пересіли на інший маршрут і приїхали в село Зимна Вода.

 

новини про Львів

 

Джерело: Захід.нет