Нардеп-утікач Олександр Онищенко, який підозрюється в організації корупційної схеми з перепродажу газу зараз перебуває в Бельгії, передає Корупція.Інфо

Відповідне фото він опублікував на своїй сторінці в Іnstagram.

На фотографії Онищенко зображений в класичному темному пальто і фетровому капелюсі коричневого кольору. У коментарях відзначають, що це ймовірно, знаменитий італійський бренд Борсалино. При цьому вид побіжного нардепа нагадує його підписникам Джеймса Бонда і Шерлока Холмса.

Онищенко стверджує, що отримав політичний притулок ще 4 квітня. При цьому він уточнив, що це не Велика Британія. 

Зараз нардеп-утікач перебуває у національному розшуку. Хоча Інтерпол відмовився оголошувати Онищенка в міжнародний розшук.

Онищенко зазначив, що чекає, не дочекається повернення до Києва. Він братиме участь у виборах президента України в 2019 році:

"Так, я вирішив балотуватися", – сказав він.

За його словами, чинний президент України Петро Порошенко начебто розглядає його, як сильного суперника, тому змусив його покину країну:

"Порошенко розглядає мене як сильного політичного суперника. Тому перша його мета була позбавити мене і опозиції фінансових ресурсів і змусити мене покинути рідну країну", – говорить Онищенко.

 

Популярне: “Поки спокійно”: в центрі Києва збираються активісти та відомі політики, що ж там буде відбуватися?

 

 

 

Вот и осень пришла ?

Допис, поширений Aleksandr Onyshenko (@aleksandr_onyshenko)

 

 

 

Maximum concentration Valentino ?

Допис, поширений Aleksandr Onyshenko (@aleksandr_onyshenko)