22 міліціонери, які напередодні масових акцій протесту влітку 2013 року працювали у Врадіївському райвідділі міліції Миколаївської області, все ще там працюють. Однак тепер у статусі поліцейських.

Про це йдеться у відповіді Головного управління національної поліції в Миколаївській області на запит видання "Фокус".

На ваш інформаційний запит повідомляємо, що поточна чисельність працівників Врадіївського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, які станом на 01.06.2013 (напередодні подій у Врадіївці, – ред.) працювали в Врадіївському районному відділі Управління міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області, становить 22 людини,– йдеться у відповіді.док

Нагадаємо, 26 червня 2013 року троє чоловіків жорстоко побили і зґвалтували 29-річну мешканку Врадіївки. Жінці вдалось вижити, вона упізнала ґвалтівників і дала проти них свідчення.

Спершу правоохоронці намагалися приховати злочин. Це викликало масові протести у Врадіївці. Люди навіть взяли штурмом місцевий райвідділ.

Згодом суд засудив "врадіївських ґвалтівників" на термін від 11 до 15 років.

Слід зазначити, що до Врадіївського відділу поліції належить і відділення поліції у Кривому Озері, в якому поліцейські вбили чоловіка наприкінці серпня 2016 року. Там місцеві мешканці теж вийшли проти свавілля силовиків.
 ‡агрузка...