У Києві в постраждалому в часи Майдану в лютому 2014 року Будинку профспілок відкрили ресторан швидкого харчування мережі KFC.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст і волонтер Родіон Шовкошитний. Він також поділився відповідної фотографією.

Обурені активісти увечері 21 листопада зібралися на акцію. Вони обмалювали вітрини закладу і підпалили шини. На місце інциденту прибули правоохоронці.

"Беркут із Нацгвардії пакує людей на Майдані", — написав у Facebook волонтер Роман Синіцин.

Під час інциденту були затримані учасники групи С14, уточнив лідер організації Євген Карась. Пізніше представники руху повідомили, що приблизно сім осіб повезли у Шевченківське УП ГУНП України, що на вулиці Герцена, 9.

"Били активістів, народних депутатів і журналістів", — стверджують вони. Після того, що сталося, під райвідділом зібрався натовп.

Про фастфуд у будівлі на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст і волонтер Родіон Шовкошитний. Він також поділився відповідною фотографією.

"Хто хоче смажених курчат? У Будинку профспілок можна поїсти. Сьогодні відкрилися там. Тихенько, як злодюжки. Навіть на сайті не позначили ще на мапі", — написав він.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"П'ять років тому почалися події, через які правоохоронці підпалили будівлю. У результаті цього згоріли люди. Точна кількість я не знаю. 20 лютого вона ще жевріла, я там швендяв і один обгорілий труп бачив сам. Цікаво, яка акція зі знижками або бонусами буде на 18 лютого? Кентукійські смажені курчата в Будинку профспілок до першого ювілею Майдану", — додав волонтер.

"Я там був, бачив і чув, як горіли люди на поверхах", "Гірше місця, звичайно, для закладу зі смаженими курчатами в меню придумати не можна… На кістках згорілих людей… Слабоумство чи презирство до загиблих?" "Гроші не пахнуть. Вони смердять", — обурюються користувачі мережі в коментарях.