Одіозна екс-нардеп від Партії регіонів Олена Бондаренко вибухнула образами на адресу України в ефірі кремлівського телебачення. Зокрема, неадекватну реакцію колаборантки викликало відзначення в рідній країні п'ятої річниці Революції Гідності.

Згадуючи про ці події, колишня регіоналка заявила, що на Євромайдані Україна нібито повністю втратила незалежність. Свій гнівний спіч Бондаренко озвучила в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Примітно, що вона звинуватила в перемозі Майдану свого колишнього патрона, екс-президента-втікача Віктора Януковича. На думку Бондаренко, він не організував роботу спецслужб так, щоб вони зуміли придушити мирний протест українського народу.


"Коли держава слабшає і у неї геть відсутній імунітет у вигляді ефективних спецслужб, які зобов'язані забезпечувати безпеку країни, країна втрачає незалежність. Вона її втратила на Майдані. Вона втратила незалежність в економічних, зовнішньополітичних, гуманітарних, культурних рішеннях. У всіх одразу! І в підсумку через п'ять років Україна отримала не тільки безвіз – вона отримала безгаз, вона отримала безліс, вона отримала безлюд, без мізків, без совісті, безкрим, бездонбас і так далі!" – в істериці вигукнула несамовита поплічниця окупантів.