JPG
 
У Києві оперативники Державної фіскальної служби ліквідували конвертаційний центр з обігом 2,9 млрд гривень, який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки м. Києва та інших регіонів України з незаконного формування податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку. Про це повідомили в прес-службі ГФС.
 
Для прикриття незаконної діяльності учасниками конвертаційного центру використовувалися 112 транзитно-конвертаційних підприємств, зареєстрованих в Києві та Київській області.
 
"Схема конвертації полягала в наступному: безготівкові грошові кошти підприємств реального сектора економіки надходили на рахунок у вигляді оплати за роботи та послуги, після чого ці кошти знімалися готівкою і поверталися "клієнтам" за винятком відсотків за конвертацію", – йдеться в повідомленні.
 
Послугами центру користувалися понад 200 підприємств. Ймовірні втрати держбюджету з ПДВ становлять 486 млн гривень.

Читайте також:  У Києві СБУ ліквідувала конвертаційний центр, який фінансував сепаратистівПроведено 19 обшуків в офісах центру та підприємств – вигодонабувачів, за місцем проживання фігурантів центру, їхніх транспортних засобах. За результатами обшуків вилучено готівкові кошти в сумі понад 10 тис. дол., 29 тис. грн і речові докази, що свідчать про протиправну діяльність.

Читайте також:  У Львівській області викрили конвертаційний центр з оборотом у 3 млрд грн

Нагадаємо, СБУ ліквідувала в Житомирській обл. конвертаційний центр з оборотом у 30 млн грн.

Джерело: Корупція.Інфо.