Державна міграційна служба (ДМС) почала перевірку всіх людей, які отримали українське громадянство за роки незалежності України, передає Корупція.Інфо

Як заявив керівник ДМС Максим Соколюк, були зафіксовані випадки, коли в судах приймали рішення про проживання в Україні на підставі фейкових довідок.

При цьому він підкреслив, що більшість цих довідок видані до 1991 року. Окрім цього Соколюк підкреслив, що видані вони працівниками міграційної служби. Таким чином, іноземні незаконно отримують громадянство в Україні.

“Розпочата робота по повній перевірці підстав отримання українського громадянства за всі роки незалежності. Особливу увагу буде приділено отриманню громадянства за нововиявленими свідоцтвом про народження особи та на підставі рішень судів про встановлення факту проживання в Україні до 1991 року”, – заявив голова Державної міграційної служби.

У той же час міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що така ситуація неприпустима і в ДМС буде проведена серйозна кадрова робота.

“Такі випадки не є системними, але міграційна система, громадянство України, паспорти – це повинна бути скеля, з якої можна забратися тільки за законом”, – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше  повідомлялось, що глава Державної міграційної служби України Максим Соколюк у ході річної підсумкової колеги заявив, що до квітня 2018 року в Україні спаде ажіотаж навколо оформлення закордонних паспортів.

Соколюк повідомив, що в 2017 році було видано понад 1 млн паспортів громадянина України.

"Всього у 2017 році міграційною службою було видано понад 4 млн закордонних паспортів – це вдвічі більше, ніж в 2016. Значне перевищення попиту спричинило чергу, яка на 15 січня цього року склала 775 тис. осіб", – сказав керівник Державної міграційної служби України.

Він також розповів, що в 2017 році було видано понад 1 млн паспортів громадянина України у формі ID-карт, що в чотири рази перевищує показник 2016 року.

Зараз приймають документи для оформлення біометрії 65 центрів.

 

 

 

Популярне: “Порн*зірка і коханка Петра Порошенка?”: Ірина Фриз – від простої продавчині до помічника президента, всі таємниці