У молодій сім’ї Миколаєва сталася трагедія – раптово померло 2-місячне немовля, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Порн*зірка і коханка Петра Порошенка?”: Ірина Фриз – від простої продавчині до помічника президента, всі таємниці

У Корабельному районі Миколаєва вранці 26 січня померла маленька дівчинка. 24-річний батько виявив, що дитина не дихає і прибіг до лікарні, але було вже пізно.

У реанімації Вітовської ЦРЛ медики констатували смерть дитини.

Повідомляється, що мати дитини в цей час лежала в лікарні з другою 2-річною донькою. Матері – 17 років.

Розтин показав, що ознак насильницької смерті не виявлено. Немає і ознак недбалого виконання батьківських обов’язків, за словами медиків.

У той же час, поки не виявлено ніяких запальних процесів, які могли б привести до смерті. Офіційний висновок судово-медичної експертизи буде готове в понеділок, тільки тоді можна буде говорити про якусь конкретику.

На жаль, є таке поняття, як Синдром раптової смерті немовляти. Коли народжена здоровою дитина помирає. Таке нещастя, мабуть, спіткало і цю сім’ю, – розповіли лікарі.

Нагадаємо, раніше у Львові в басейні померла 10-річна дівчинка. Це сталося 26 січня близько 17.30 в басейні “Динамо”. Дівчинка щойно закінчила плавати в байсейні і вже сушила феном волосся, коли сталася трагедія. Мати в цей момент була поруч з дитиною.