zoloto_mejygirya

У відомстві не знають, куди зник ювелірний виріб, але шукають

Генеральна прокуратура України (ГПУ) приступила до пошуку золотого батона та інших цінностей з резиденції втікача-президента країни Віктора Януковича "Межигір'я".

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив депутат Верховної Ради Дмитро Добродомов.

"Нарешті правоохоронці таки відреагували на факти зникнення цінностей з "Межигір'я", зокрема, легендарного золотого батона Януковича", – заявив депутат.

У ГПУ на депутатський запит відповіли, що 26 березня було порушено кримінальну справу за статтею "Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою".

Раніше Добродомов повідомив, що золотий батон зник.

Золотий батон – ювелірний виріб вагою два кілограми, було знайдено в резиденції екс-президента Віктора Януковича після відсторонення його від влади в лютому 2014 року.

Пізніше цей злиток, який використовується в якості прес-пап'є, охрестили "символом корупції", а його копії почали продавати в якості сувенірів.
За непідтвердженими даними, Януковичу цей батон подарував директор одного з сумських заводів. Поки ж доля батона залишається таємницею, покритою мороком.

"Знайти людину, яка б особисто бачила цей батон або тримав його в руках, я не можу", – сказав комендант "Межигір'я" Денис Тарахкотелік.

У музеях, куди були відправлені картини, книги та інші твори мистецтва з резиденції "Сегодня", також говорять, що золотого батона серед їхніх експонатів немає.

Активісти, які штурмували "Межигір'я" взимку минулого року, кажуть, що одразу після захоплення резиденції там побували сотні тисяч людей, тому обчислити потенційного злодія буде складно.
Тим часом сам Янукович заявив, що золотого батона ніколи в його будинку не було, а таке прес-пап'є він ніколи не використовував.

"Я вперше про нього чув. Можливо, він десь і був, але він не був в моєму домі, ось. Вся пропаганда, яку розгорнули про мене в тому числі, постійно звучать санкції про арешти яких- то моїх рахунків – це все профанація", – сказав Янукович.

За неофіційними даними, це зникло ще в червні минулого року. Ювеліри оцінюють такий батон в $45-60 тис.

.jpg_65

 

 

Джерело: Корупція.Інфо