У крові президента України Петра Порошенка не знайшли жодних психоактивних речовин.

Про це на брифінгу заявив головний лікар Київської міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія" Володимир Ярий. 

"Ми використовували кілька способів виявлення психоактивних речовин в організмі. Це були й експрес-тести, результати яких уже є. Жодних психоактивних речовин не виявлено", – озвучив результати Володимир Ярий, головний лікар Київської міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія".

"Наркологічний огляд охоплював дві важливі складові: безпосередньо огляд лікарем і відбір біологічних матеріалів для проведення лабораторного токсикологічного дослідження. У цьому випадку ми відібрали кров, сечу та волосся з волосяним фолікулом. Дослідження проводилося 4 медичними закладами: "Борис", "Медіком", лікарня швидкої допомоги та наркологічна лікарня Києва", – додав він.

"Упродовж найближчих двох годин у нас буде можливість провести детальніше дослідження за допомогою мас-селективного газового хроматографа. Рівно через 2 години ми матимемо інформацію про наявність чи відсутність алкоголю в крові. Більш тривалий термін необхідний для дослідження волосся з волосяним фолікулом. За попередньою інформацією, ця процедура може тривати до 2 тижнів, але ми докладатимемо всіх зусиль, щоб цю процедуру максимально скоротити", – зазначив Ярий.

Петро Порошенко уточнив, що підписує дозвіл тільки на оприлюднення даних за вмістом алкоголю і наркотиків в крові, інші показники розкриватися не будуть.