Нардеп переконує, що Рубан є патріотом України, передає Корупція.Інфо

Народний депутат Надія Савченко знову заявила про готовність взяти на поруки затриманого раніше главу "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана. Про це вона сказала в ході засідання Апеляційного суду Києва при розгляді апеляції Рубана, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

Популярне: "Усі громадяни, які отримали з-за кордону…": Що фіскальна служба вимагатиме від українців

"Я вважаю доцільним і можливим взяти Володимира Рубана на поруки саме через те, що ця людина є людиною, яка дійсно любить Україну. Ця людина може не любити владу, її не любить 98% України, але у нас не концтабір сталінського режиму 1937 року, щоб за це саджати всю Україну. Ця людина дійсно була волонтером, є досвідченим і талановитим перемовником, що буває досить рідко", – заявила Савченко.

Депутат висловила упевненість, що Рубан не має наміру тікати ні на окуповані території, ні до Росії, ні до країн Європи.

"Незважаючи на те, що у нього є діти, які навчаються, він все одно залишиться в Україні, він пройде гідно всі ці суди, як пройшла їх я колись в Росії", – зазначила вона.

Наразі суд пішов до дорадчої кімнати для ухвалення рішення.

Як повідомлялося, Володимира Рубана було затримано 8 березня на лінії розмежування під час перевезення великої партії зброї. Його звинувачують у підготовці терактів у центрі Києва, плануванні держперевороту і незаконному поводженні зі зброєю. 9 березня київський суд заарештував Рубана на 60 діб без права внесення застави. Пізніше Надія Савченко заявила, що готова взяти Рубана на поруки.

Зазначимо, через "справу Рубана" проблеми з правоохоронцями виникли й у самої Савченко. Незабаром після його затримання її допитали в СБУ, а генпрокурор Юрій Луценко попросив Раду розглянути питання про її можливе притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт. Подання Луценка в середу розгляне регламентний комітет Ради, а в четвер – сесійна зала.

Серед звинувачень, озвучених генпрокурором на адресу Савченко – її плани влаштувати теракт у сесійній залі парламенту та фізичне усунення депутатів.