«Слуг народу» знову засікли за ганебним заняттям просто в залі Верховної Ради під час розгляду поправок до законопроекту про гральний бізнес.

Так у вівторок, 30 червня, депутати від фракції Слуга народу на робочому місці зайнялися груповим обговоренням зовсім не законотворчих питань, повідомляють «Букви».

Народних обранців поглинуло листування про фестиваль і алкопаті, яке велося в чаті під назвою “Слуга народу. Комітет”.

У листуванні, яке вдалося зняти одному з журналістів, обговорювалося те, щоб “зробити вечірку в форматі алкотуризму”. З такою пропозицією виступив один з учасників даного чату.

На фото, яке вдалося зробити кореспонденту видно, що один з учасників розмови запропонував “зробити вечірку в форматі алко-туризму”. Це викликало жваву дискусію серед “слуг”, які залишали репліки такого змісту: “Жахнем! Жахнем! Жахнем! Четвертий тост, плавали, знаємо”, “Прямо фестиваль намічається!”, “Фестивалі заборонені, але бюджет є” та інші.

Відзначилися не тільки слуги народу. Представник “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Чорний в сесійній залі парламенту прямо під час голосування вирішив поласувати бичками.