Український Президент Володимир Зеленський та спікер Парламенту Дмитро Разумков опинилися у незручній ситуації з Генсеком НАТО.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, який відвідав Україну, під час виступу на засіданні комісії забув передати слово президенту Володимиру Зеленському.

Наприкінці своєї промови на засіданні Столтенберг оголосив, що відкрита для преси частина закінчена, забувши, що Зеленський ще не виступив. Генсек поспішив виправити помилку й надав слово українському лідеру.

Крім того, після виступу генсека у Верховній Раді стався другий курйоз. Спікер українського парламенту Дмитро Разумков не потиснув руку Столтенбергу.

Відео моменту опублікували у Фейсбук.

“Разумков не потиснув руку генсеку НАТО, Єнсу Столтенбергу, після того, як той виступив з трибуни Верховної Ради України. У відповідь, на протягнуту руку від Столтенберга, Разумков вказав на вихід.

Я розумію, що це може бути випадковістю, але такі дрібниці, в дипломатичному світі, грають дуже велику роль і сприймаються як певні меседжі”, – йдеться у підписі до відеоролика.

Скоріш за все це була дійсно випадковість, адже Дмитро Разумков славиться своєю дипломатичністю і повагою, як до колег, так і до опонентів.