Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила працювати кінотеатрам у червоній зоні карантину. Про це повідомила пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

Зазначається, що в кінотеатрах має бути забезпечене носіння масок, кондиціювання, а також розсадка глядачів через крісло і заповненість залів не більше як на половину.

Крім того, в МКІП наразі вивчають та аналізують можливість роботи й інших закладів культури у червоних зонах. Насамперед ідеться про театри та музеї. “Таке рішення не тільки дозволить глядачам отримати “свіжий ковток повітря” від нових фільмів чи вистав, але й дозволить вижити культурним інституціям в період карантину”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в Україні станом на 24 жовтня зайнято 61,7 відсотків ліжко-місць, які призначені для пацієнтів з підозрою або з підтвердженим діагнозом COVID-19. Найгірша ситуація спостерігається в лікарнях Одеської та Запорізької областей.

Нагадаємо, вчора, 23 жовтня, Державна комісія з питань ТЕБ та НС на позачерговому засіданні оновила зони карантину, які почнуть діяти з понеділка, 26 жовтня. За рішенням комісії, Київ залишається в помаранчевій зоні.