Відомий український артист, шоумен і продюсер, а також лідер студії "Квартал 95" Володимир Зеленський разом зі своїм колективом звернувся до українських військових, щоб привітати їх з Днем збройних сил України. 

Відеопривітання від "Кварталу 95" Зеленський опублікував на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

На відео по черзі в кадрі з'являються актори "Кварталу" і говорять слова вітання українською і російською мовами. "ВІТАЄМО!", – так Зеленський підписав дане відео.

"З Днем Збройних Сил України! Спасибі, хлопці! Спасибі, наші захисники! Дякуємо за спокій наших дітей, Спасибі за все. Хлопці, бережіть себе, ми з вами. Вітаю з святом, перемог на всіх фронтах. І любові вам, хлопці, любові, нехай вона вас береже. Спасибі вам за вашу роботу. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

А ми теж зараз працюємо, репетируємо новий "Квартал", щоб піднімати вам настрій. Слава Україні!" – так привітали військових актори студії "Квартал 95".

Як відомо, 6 грудня в нашій державі відзначається День збройних сил України. 

Свято є національним всіх військовослужбовців Збройних сил України. День Збройних сил України з'явився в українському офіційному календарі в 1993 році.

Додамо, що нещодавно, перший президент України Кравчук дав пораду Вакарчуку і Зеленському.

Останній, до речі, у другому турі, який, за даними соціологів виходить на перше місце та отримує переможні : 28,4% голосів за Зеленського проти 24,7% за лідерку «Батьківщини». 

На питання, як Кравчук ставиться до можливих кандидатів у президенти Святослава Вакарчука, Володимира Зеленського чи інших нових облич, Кравчук відповів, що поважає їх як людей, але не вважає, що їм варто бути очільниками держави.

"Якби в українського президента були такі ж повноваження, як у президента Німеччини, то може б було і нічого – президент без знань в економіці, досвіду управління, без команди…", – сказав він.

При цьому екс-президент додав, що оскільки в Україні інша ситуація, то президентство для Вакарчука або Зеленського буде не під силу.

Щодо інших нових облич, то він сказав: "Новий – не значить розумний".