Народний депутат України Борис Філатов поскаржився, що не може більше писати пости і коментувати в Facebook – його аккаунт заблокований з Москви за фото ножа, подарованого Дмитром Ярошем.

Фейсбук Філатова заблоковано з Москви за фото з Ярошем (ФОТО)

Такі новини повідомив колега Філатова Антон Геращенко, передає ІА Корупція Інфо з посилання на  «Пресу України».

«Щойно мені зателефонував мій друг Борис Філатов і сказав, що, йому заблокували його аккаунт Фейсбук за фото з ножем, який йому подарував Дмитро Ярош», – написав він на своїй сторінці.

Депутат розповів, що хтось поскаржився адміністрації соцмережі, «що нібито ці фото несуть в собі агресію і жорстокість».

Таким чином, права користувача Філатова були обмежені – зараз він не може писати пости і коментувати записи.

Геращенко вважає, що це в тому числі і наслідок того, що офіс компанії, який координує український Facebook-простір, знаходиться в Москві.

«Ми вже зробили необхідні дії з розблокування аккаунта Бориса Філатова, і я впевнений, що Боря завтра буде знову в строю», – сказав він.

У зв'язку з цим, депутати обговорили питання підготовки звернення Верховної Ради до адміністрації Facebook та інших міжнародних IT-сервісів, які координують свою роботу в Україні з Москви, з пропозицією перенести управління в Київ, Варшаву, Прагу чи Берлін.

Також Геращенко опублікував на своїй сторінці ті фото, через які заблокували аккаунт Філатова.