Федеральна служба безпеки Росії звинуватила Україну у підготовці теракту в окупованому Криму. Таку інформацію поширює прес-служба ФСБ, передає Корупція.Інфо

Як стверджують у спецслужбі, ФСБ запобігла теракту в ніч на 7 серпня неподалік міста Армянськ, який начебно був організований ГУ розвідки Міноборони України.

"Мета диверсій і терористичних актів – дестабілізація соціально політичної обстановки у регіоні в період підготовки і проведення виборів федеральних і регіональних органів влади", – пишуть у ФСБ.

При затриманні підозрюваних у тероризмі загинув співробітник ФСБ. Служба проводить допит організатора терактів 19-річного Євгена Панова, якого у відомстві індентифікували як співробітника українських спецслужб.

"На місці зіткнення виявлені: 20 саморобних вибухових пристроїв сумарною, потужністю понад 40 кілограмів у тротиловому еквіваленті, боєприпаси та спеціальні засоби ініціювання, штатні протипіхотні та магнітні міни, а також – гранати і спецзброї, що перебувають на озброєнні спеціальних підрозділів збройних сил України", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на початку серпня перевдягнені ФСБ-шники напали на офіс адвокатів кримських татар у Сімферополі.