Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко заявив, що проти нього готується спецоперація, передає Корупція.Інфо.

Про це політик заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. За словами Гриценка, на Банковій вирішили провести дискредитаційну програму, щоб не допустити його до участі в президентських виборах. Анатолій розповів, що про підготовку його попередив генерал СБУ Віктор Трепак.

Популярне: "П'ятим керівником України буде жінка, яку влада буде…": Хто стане 5 президентом, пророцтво Ванги яке справджується

"Без жодних на те законних підстав, по «безпредєлу», їхньою бандитською мовою. Дякую, пане генерале, за тверду громадянську позицію. Це дійсно правда, таку операцію Порошенко спланував і дав команду розпочати ближчим часом, можливо, вже цього тижня." 

Гриценко додав, що знає всіх учасників, які будуть задейстсовани в цій операції.

"Склад організованого злочинного угруповання мені відомий (залишилися ще чесні люди і в АП, і в РНБО, і в ГПУ, і в СБУ). Глава ОЗУ, він же замовник – Порошенко. Організатор – Турчинов. Головний виконавець – Пашинський. Виконавці в медійному просторі – депутати Вінник (БПП) і Береза (НФ). Виконавців у правоохоронних органах теж знаю, але прізвищ поки не називаю – даю їм шанс відмовитися від виконання завідомо злочинного наказу"

Нагадаємо, що Трепак повідомив про те, що влада на чолі з Петром Порошенко збирається "знищувати реальних опонентів" на пост президента. Від додав, що найбільше уваги приділяється Анатолію Гриценку, який за останніми рейтингами вибивається в лідери

"В основу дискредитації Гриценко буде покладено кримінальне провадження щодо нього з повідомленням підозри в скоєнні корисливих посадових зловживань на посаді Міністра оборони (2005-2007 рр.)", – розповів він.