У День пам’яті жертв політичних репресій, секретар РНБО Олександр Турчинов розповів про українців, які стали заручниками тоталітарної країни, – передає Корупція Інфо

Популярний: Мене пропустили: автоледі спровокувала жорстку ДТП у Дніпрі. Фото вражають!

 

За словами Турчинова, Росія йде по шляху терору і агресії по відношенню до населення не тільки своєї держави, а й сусідніх країн.

“Політичні репресії, політв’язні в російських в’язницях і концтаборах – все це знову стало реальністю. Роман Сущенко, Олег Сенцов, Олександр Кольченко … Цей список українських патріотів можна довго продовжувати …», – зазначив секретар РНБО.

Він зазначив, що завдання влади – зробити все, щоб всі політв’язні і військовополонені, яких утримує російський агресор, повернулися додому.

Разом з тим Турчинов, зазначив, що Майдан зробив все для того, щоб в Україні більше ніколи не було політичних репресій.

«Голодоморами і політичними репресіями тоталітарний режим намагався назавжди знищити волелюбний дух нашого народу, його одвічне прагнення до свободи і справедливості. Схиляємо голови перед співвітчизниками, які загинули, відстоюючи право на вільну думку, на право бути собою на своїй рідній землі », – закликав секретар РНБО

Секретар РНБО Олександр Турчинов раінше заявив, що українська зброя і українські технології користуються попитом на світових ринках.

Наприклад, на думку Турчинова, у України і Туреччини є багато перспективних спільних проектів у військовій області. Турецькі партнери також готові інвестувати в українські оборонні підприємства.