e06d061a77a7bde916b8a91163029d411429342756

Керівництво так званої «поліції» терористичної «луганської народної республіки» вирішило створити свій власний сайт, переглянувши який і зателефонувавши за вказаними там номерами телефонів можна зробити висновок, що захоплена ними територія живе все ж таки за українським законодавством.

Є відео одного луганського громадського активіста, на якому він зателефонував до «головного управління «МВД ЛНР»  (050-7643942) і намагався дізнатися: за якими законами «працює» це «правоохоронне» відомство терористів. Новиун передає Корупція.інфо з посиланням на Преса України.

На тому «кінці дроту» трубку підняв новітній луганський «поліцай», який відмовився представлятися і назвав лише свій «позивний» – «32».В ході розмови терорист визнав, що вся захоплена ними територія фактично живе в українському законодавчому полі, так як свого до сих пір у них немає.

Також громадський активіст в розмові з «поліцаєм» вигадав історію про те, що в одному будинку в Луганську чоловік б’є свою дружину і він хотів би викликати поліцію на місце події.

Далі він поцікавився, а що буде з тим чоловіком, коли його забере «поліція».

«Для таких особливо обдарований у нас камери є», – повідомив «страж» терористичного порядку.

На запитання, чи будуть розстрілювати луганські «поліцаї» цього чоловіка за таке своє ставлення до своєї дружини, громадський активіст отримав доволі несподівану відповідь:

«Ні, його просто так лопатою зарубають на дрібні шматки», – розповів офіційний представник «МВС ЛНР».