Вбивство 17-ти річної Ірини Мукоїди з Вишнівця продовжує залишатися однією з головних тем у засобах масової інформації Тернопільщини, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вслід за коханим”: Дівчина викинулась з вікна багатоповерхівки після самогубства хлопця. Деталі шокують!

А все тому, що хтось постійно, дуже вміло, а головне, цинічно, продовжує підігрівати цікавість публіки. (Можливо, це слово тут не зовсім доречне, але, на жаль, саме так і є).

То у мережі з’явилося фото, на якому опікунка Іринки відпочиває на пляжі. І одразу почалося – 40 днів не минуло, а вона щаслива, усміхнена, отримує задоволення від життя. Ні серця, ні душі у неї нема. І мало хто звертає увагу на той факт, що фото минулорічне. Для тих, хто це робить, тут головне викликати у людей емоції. Бажано – негативні по відношенню до певної людини. І їм це чудово вдається.

Тому що, слідом з’являється інформація одного з родичів дівчинки, що для опікунів вона була ледь не наймичкою. І цікавили їх виключно гроші.

А днями у мережу хтось виклав фото з місця вбивства. Саме це і стало останньою краплею для начальника головного управління національної поліції в Тернопільській області Олександра Богомола.

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук він закликає людей схаменутися і перестати порпатися у брудній білизні. Олександр Миколайович зауважує, що люди, які цим займаються, не мають поваги, у першу чергу до вбитої дівчинки.

Що ж стосується розслідування, то він готовий дати відповіді на усі запитання, які стосуються цього злочину, крім тих, у яких буде використовуватися ненормативна лексика. Не хоче Олександр Богомол також спілкуватися з представниками програми «Слідство ведуть екстрасенси».

Але найголовніше – Олександр Миколайович просить перестати вестися на провокації і почати думати, аналізувати реальні факти, а не те, що за них видають.