В Енергодарі Запорізької області на тепловій електростанції сталася серйозна аварія, внаслідок якої місто і ще кілька населених пунктів залишилися без світла. Однак через близько 30 хвилин електропостачання частково почало відновлюватися.

Про це в Facebook повідомив мер міста Дмитро Орлов. Він уточнив, що серед інших постраждалих міст – Дніпрорудне.

“Все блоки теплової станції раптово сіли на “нуль”. Через пів години в місті електропостачання початок частково відновлюватися. Медико-санітарна частина працює в штатному режимі, пацієнти забезпечені всім необхідним”, – написав мер.

Водночас місцева газета “РОСТ” посилаючись “Центренерго” пише, що на енергоблоці №1 Запорізької ТЕС і № 9 Курахівської ТЕС сталося аварійне відключення, а енергетики вже приступили до ремонту.

“Для того щоб збалансувати систему ДТЕК достроково виведений з ремонту енергоблок №10 Криворізької ТЕС. Крім того, за командою НЕК “Укренерго”, оперативно були включені в мережу енергоблоки №9 і 12 Бурштинської ТЕС, а також №7 Добротвірської ТЕС, хоча їхня робота не була передбачена графіком навантаження”, – йдеться в повідомленні.

Раніше депутат міськради Енергодара Анатолій Анохін у Facebook повідомляв, що крім електрики також нестало води.

“Все місто без світла … За всіма ознаками – серйозна аварія на самій ЗаТЕС. Може бути навіть із зупинкою блоку. Мобільний зв’язок перевантажений, води немає – зупинилися насоси”, – написав депутат.

У соцмережах писали про вибух і пожежу на ТЕС. Анохін зазначив, що гул, який всі чули – це аварійне скидання пари на станції.