Малятко Амна Нур з міста Абботтабада, Пакистан, народилася абсолютно нормальною, але незабаром її голова почала дуже швидко збільшуватися в розмірах, і медики поставили страшний діагноз, передає Корупція.Інфо

Ніса і Ааман Малик довго чекали другу дитину. І коли нарешті через 10 років у них народилася дівчинка, батьки не могли стримати емоцій. Але радіти довелося недовго.

Незабаром у дитини виявився страшна недуга. Її голова стала швидко збільшуватися в розмірах і зробила дівчинку схожою на іншопланетянку. І тоді лікарі поставили діагноз: рідкісна форма гідроцефалії. Всередині черепа у Амни скупчилася велика кількість рідини. І цей стан міг коштувати крихітці життя.

"Через вагу і розмір голови я не могла самостійно поміняти доньці підгузники. Мені була потрібна допомога чоловіка або будь-якого іншого члена сім'ї, і мені від цього було дуже боляче"

Але операцію було робити занадто рано, і медики попросили почекати. Батьки стали збирати гроші на лікування – потрібно $ 2,5 тис. А дівчинці ставало все гірше: вона не могла нормально харчуватися і спати, перестала рухатися.

Нарешті семимісячному малятку надали допомогу. У Амни відкачали шість літрів рідини. І, за словами лікаря Назір Бхатті, який проводив операцію, голова дівчинки зменшилася майже вдвічі. Але залишилося багато шкіри, яку тепер теж потрібно лікувати.

"Обхват голови дівчинки був близько 101 см, коли її доставили в лікарню. <…> В даний час ми не можемо точно сказати, наскільки зменшився розмір голови, але я впевнений, що майже в два рази"

При цьому лікарі відмовилися від грошей, і сім'я оплачувала тільки ліки, необхідне для операції обладнання, що вийшло дешевше більш ніж в двічі. І зараз всі сподіваються, що малятко видужає після успішної операції і зможе жити нормальним життям.

Популярне: "В урядовій ложі": Януковича засікли на футбольному матчі, тільки гляньте в чиїй компанії

"Я постійно молюся Богу про її одужання і сподіваюся, що у дочки буде нормальне життя, як у інших дітей"