18-річна Ліза Пєскова, дочка прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, страждає від хронічних болів. Як виявилося, дівчина постійно займається спортом не тільки заради красивої фігури. Активні навантаження дозволяють їй позбутися від болю в шиї, плечах і спині, які мучать її з дитинства. Про це вона розповіла в інтерв'ю журналу Grazia, передає Корупція.Інфо.

– З дитинства у мене проблемна шия і хребет, що, власне, і привело мене на пілатес. Виявилося, що це відмінний засіб позбавлення від хронічних болів в спині, плечах і шиї. Пілатес підійде для людей з різним ступенем фізичної підготовки, а також, можливо, відкриє шлях в спортивний спосіб життя людям, які погано переносять силові навантаження, наприклад, в тренажерному залі, – зізналася вона.

За словами Лізи, через це вона ще з початкових класів була звільнена від фізкультури, що надалі негативно позначилося на фігурі.

– Задуматися про свою форму мене спонукали батьки. Спершу мама, коли в магазині на мене не налізли джинси 8 розміру. Поставивши мене перед дзеркалом в роздягальні, вона сказала: "Подивися на себе, ти товста. Подивися на свій живіт, на стегна!". Потім тато, під вплив якого я відразу потрапила, переїхавши до Москви: він постійно ходить в зал, бігає і мало їсть – з нього неможливо не брати приклад, – розповіла Пєскова.