Каруна Сарусан, 24 роки, із тайського міста Срірача відрізала чоловікові 40-річному Сіріпану пеніс за допомогою 30-сантиметрового ножа для квілінгу. Таким чином поквиталася за зраду, передає Корупція.Інфо

Каруна спланувала помсту на ранок. Перед нападом розбудила чоловіка. Відрізаний орган викинула у вікно до того, як сусіди здійняли ґвалт, повідомляє Daily Mail.

Сусіди знайшли чоловічий орган і поклали його в холодильник. На випадок, якщо медики вирішили б його пришити, кажуть. Лікарі від цієї ідеї відмовилися.

Жінка з правоохоронцями спокійно, кажуть журналісти. Чоловіка бачили із кількома різними жінками. Коли дізналася про це, вирішила помститися, пояснила."Ми з чоловіком продаємо органічні овочі в кіоску. Я підозрювала, що у нього був роман. Бачила, як він фліртує з багатьма дівчатами біля прилавку", – розповідає Каруна.

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву

"Потерпілий втратив багато крові. Зараз у реанімації. Він ніколи не зможе користуватися пенісом так, як раніше. Клітини органу мертві, бо він був відокремлений надто довго. Чоловік залишиться нездатним на все життя", – кажуть правоохоронці.