У Росії 13-річна дівчина Даша з Красноярського краю завагітніла від свого друга 10-річного Івана. Шокуючу історію показали в програмі Андрія Малахова.

На зйомки передачі прийшла мама дівчинки Олена. Вона зізналася, що дізналася про вагітність дочки випадково:

«Спочатку думали, що у неї отруєння, але поступово стало приходити усвідомлення того, що справа зовсім не в проблемі зі шлунком. Купили тест на вагітність, а він показав позитивний результат. Довелося зізнатися, що з Ванею вони розважилися один раз. Як так вийшло – не знають. І рука не піднімається її під ніж сунути, і вона не хоче своєї дитини вбивати. Краще нехай так, ніж я Дашу суну під ніж, і більше вона не зможе мати дітей».

До речі, мама Даші знала, що школярка добре спілкується з Ванею, але вона не підозрювала, що у них був інтимний зв’язок.

«Даша зізналася у всьому, але я до сих пір не розумію, як у них все це сталося», – зізналася Олена.

Вона також додала, що готова взяти на себе виховання майбутньої дитини. «У мене з’явився сенс у житті», – сказала Олена.

Мама Вані теж була на ефірі, але вона не вірить, що її 10-річний син міг стати батьком.

«Він ще дитина і сам не розуміє, що сталося. Ваня розповів, що ініціатором контакту була Даша. Можливо, у неї в вихованні були прогалини. Батьки повинні були пояснити їй, які можуть бути наслідки », – поділилася жінка.

Кореспондент програми Тетяна Прокуратова побувала в будинку Вані, а ще запитала однокласників дітей, що вони думають про вагітність Даші. Виявляється, в школі всі вважають, що «у них це сталося по п’яні».

А сама дівчинка зізналася, що зараз в її місті Желєзногорську проти неї розгорнулася справжня травля.

«Мене обзивали повією. Говорили, що я сплю з усіма », – розповіла Даша.