Ця історія сталася в англійському місті Лестер. Подружжя Ембер і Деніел Хьюз в четвертий раз готувалися стати батьками.  З трьома попередніми дітьми ніяких проблем не було. Але в цей раз в самому початку восьмого місяця вагітності виникли ускладнення, – пердає Корупція Інфо

Популярне: ГОТОВІ? У Червні життя ураїнців зміниться: Як тепер ми будемо погашати кредити (НОВОВВЕДЕННЯ)

 

На тридцятому тижні у Ембер відійшли води. Її негайно доставили в клініку, де вона перебувала під наглядом лікарів. Через 36 годин медики вирішили, що природним шляхом пологи не відбудуться, і що безпечніше всього буде витягти дитину за допомогою кесаревого розтину.

Поки Ембер була під наркозом, Деніел був присутній поруч з нею в операційній. Ці хвилини він запам'ятав на все своє життя!


Медики розкрили черево матері, але на превеликий подив дитини всередині не було! Лікарі почали гарячково міркувати, як таке взагалі могло статися, і не знаходили відповіді…

На другій хвилині судомних пошуків новонароджена все ж знайшлася. Виявилося, що дівчинка вийшла назовні природним шляхом і тепер «ховалася» під покривалом між ніг матері.


Оскільки малятко народилася раніше терміну і важила лише трохи більше кілограма, її помістили в інкубатор для виходжування недоношених. І зараз дівчинка, яку назвали Оллі, абсолютно здорова.

Деніел Хьюз каже, що для нього ця хвилина, протягом якої лікарі шукали дитину, здалася вічністю:

Я не міг зрозуміти, що саме сталося. Але з реакції лікарів побачив, що щось пішло не так. У мене серце впало в п'яти, коли я побачив, як стурбовано вони почали себе поводити, і почув уривки фраз їх.

Подружжя Хьюз залишилися вкрай незадоволеними діями лікарів. Проте відмовилися доводити справу до суду, прийнявши вибачення медперсоналу. Адже головне, що малятко Оллі народилася здоровою і зараз вже ніщо не загрожує її життю.

Так, навіть при високому сучасному рівні медицини, ніхто з нас не застрахований від лікарських помилок. На щастя, все в результаті закінчилося благополучно.