Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський під час сьогоднішнього допиту в Національному антикорупційному бюро відмовився давати свідчення. Про це повідомила прес-секретар відомства Світлана Оліфіра, пише «Укрінформ». – повідомляє Корупція.Інфо

«Допит відбувся, але був зупинений через те, що підозрюваний відмовився давати свідчення», – сказала вона і розповіла, що голова ЦВК пояснив свою позицію відсутністю під час допиту прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«Однак, відповідно до чинного законодавства, прокурор не зобов`язаний бути присутнім під час проведення слідчих дій. Це його право, але не обов'язок», – додала прес-секретар.

Як відомо, 13 грудня детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України (Одержання хабарів у великому та особливо великому розмірах особою, яка займає особливо відповідальне становище).

21 грудня 2016 року Солом’янський райсуд Києва обрав Охендовському запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, незважаючи на те, що прокуратура просила призначити йому заставу у розмірі близько 1,3 мільйона гривень. Також Солом'янський районний суд Києва відмовився відсторонити Охендовського від посади голови ЦВК.