У неділю, 10 січня, в будинку для літніх людей померла сестра 41-го американського президента Джорджа Буша-старшого Ненсі Буш Елліс. Причиною стали ускладнення коронавірусу.

Про це з посиланням на її сина повідомляє The New York Times.

Ненсі Буш Елліс померла на 95-му році життя від ускладнень Covid-19. Це сталося в будинку для літніх людей в Конкорді, штат Массачусетс.

За словами сина Ненсі Елліс Буш, 30 грудня вона була госпіталізована з лихоманкою і позитивним результатом на коронавірус. Як зазначив син, її симптоми зникли протягом декількох днів, але її загальний стан здоров’я погіршувався.

Ненсі Буш Елліс – сестра 41-го президента США і тітка 43-го президента Джорджа Буша-молодшого.

Сестра Джорджа Буша-старшого, яка народилася 4 лютого 1926 року, була єдиною дочкою і однією з п’яти дітей в родині. Протягом свого життя займалася просуванням проектів із захисту природи і боротьбі з бідністю, а також брала активну участь в зборі коштів для Національної асоціації сприяння прогресу кольорового населення.

Більшу частину життя вона розділяла погляди демократів, однак підтримала свого брата, коли він прийняв рішення йти на праймеріз республіканської партії в 1979 році. У 2004 році вона активно підтримувала свого племінника Джорджа Буша-молодшого, також республіканця, в ході його передвиборчої кампанії.

Буш-старший помер на 95-му році життя в 2018 році. Здоров’я екс-президента погіршилося після смерті його дружини Барбари Буш в квітні 2017 року, з якої він був одружений з 1945 року і мав 5 дітей.

Нагадаємо Буш-старший був 41 президентом США і керував Сполученими Штатами з 1989 по 1993 роки, брав участь у Другій світовій війні. Крім того, з 24 листопада 2017 Буш-старший став рекордсменом серед американських президентів за тривалістю життя.