гройсман

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман хоче запропонувати парламенту ухвалити рішення не закривати роботу нинішньої сесії.

"Я внесу пропозиції депутатам, щоб вони прийняли окреме рішення про наділення голови Верховної Ради України правом скликати пленарні засідання в разі необхідності", – сказав він в інтерв'ю на "Першому каналі" Українського радіо.

Рада змінить закон про люстрацію до вересня.
За словами голови ВР, пленарні засідання будуть скликатися, "коли буде необхідність приймати життєво важливі рішення для країни".

"Ми не повинні оголошувати ніяких канікул, сесію закривати не будемо. Сподіваюся, що депутати мене підтримають", – сказав він.

А у своєму Facebook Гройсман висловив сподівання, що Конституційна комісія, у якій він головує, швидко схвалить проект змін до Конституції стосовно децентралізації після того, як ці зміни схвалила Венеціанська комісія.

"Я можу тільки подякувати європейським колегам за розуміння невідкладності цієї реформи і таку оперативну реакцію. Ми теж маємо підтвердити нашу готовність рухатись, не гаючи часу. Уже у п’ятницю, 26 червня, на засіданні Конституційної комісії зможемо розглянути і, сподіваюсь, схвалити проект змін до Основного Закону у частині передачі повноважень на місця з врахуванням рекомендацій Венеціанської комісії", – зазначив Гройсман.

вр

Джерело: Корупція.Інфо