Інформагенство "Укрінформу", у якому Роман Сущенко працює кореспондентом від видання у Франції, зробило офіційну заяву щодо затримання журналіста, передає Корупція.Інфо.

"Укрінформ" вважає затримання Сущенка, який працює в нашому агентстві з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції – з 2010 року, спланованою провокацією. Він був затриманий у Москві у день прибуття і, в порушення всіх міжнародних правил про його затримання російська сторона не повідомила нікому – ні дружині, ні у дипломатичні установи, ні за місцем роботи", – йдеться у заяві.

У виданні додають, що у момент затримання журналіст перебував у відпустці і прибув до Москви у приватних цілях. А про звинувачення Сущенка "у шпигунстві" дізнались з повідомлень російських ЗМІ.

"Всі звинувачення "в шпигунстві" на адресу Романа Сущенко, журналіста з багаторічною бездоганною професійною репутацією, акредитованого в одній з найвпливовіших країн Євросоюзу, яка до того ж є учасницею "нормандського формату", можуть розцінюватися лише як ще один зухвалий і неправомірний акт з боку РФ щодо українських громадян", – додали у інформагенстві.